SomovaFM

Китайська доглядова косметика: так чи ні ?

Китайська доглядова косметика: так чи ні ?

🔝 Китайський бренд Bioaqua

✔️ Гель з екстрактом Алоє - must have ✅
Він універсальний. Від опіків, подразнень шкіри, зволожує, заспокоює знімаючи набряк та живить. Різні пакування. Дуже приємний аромат та текстура. Завжди тримаю його у холодильнику. Легко наноситься, не залишає слідів, добре вбирається.

✔️ Кислородна пузирчата маска
Вона живить шкіру обличчя киснем за рахунок своїх властивостей пінитись , усі компоненти добре вбираються у шкіру. Вона прикольно виглядає на обличчі після нанесення (думаю ви всі бачили як вона діє). Має нейтральний запах. При використанні слід бути уважним і не забувати закривати відразу кришку, бо все що у баночці може почати пінетись і вже буде непридатним до використання. Може трохи "щіпати" обличчя. Добре змивається теплою водою. Після є приємна гладкість на обличчі та відчуття свіжості.

✔️ Маска для шкіри навколо очей - Gold Osmanthus Eye Mask
Тканеві "патчі" круглої форми з вирізкою для очей, але вона дуже тонка, тому розрізаю її навпіл і кладу просто під очі. Масочки знаходять у розчині з трав та колагену, маються навіть сухоцвіти. Запах нейтральний. Особливих змін при використанні не помітила. Після вмиваюся теплою водою, бо залишається не приємні відчуття.

™️ Китайський бренд Lanbena

✔️ Маска від чорних цяток
Маленька баночка з білою рідиною схожою за кольором та запахом на клей. Діє майже так само.
Наносите на попередньо розпарене обличчя після гарячого душу або теплого рушника, мастите проблемні ділянки з чорними цятками (ніс, підборіддя, між бровами) та зверху наклеюєте спеціальний паперовий стікер, який йде у наборі, притискаєте та даєте підсохнути. Відповідно після всього цього вам необхідно буде то зняти, що дуже не легко, бо приклеюється воно намертво. Але є і плюс - чорні цятки дійсно видаляються, як і сальні ниті, пушкове волосся та брови , якщо ви рапном їх задіните, тож будьте обережні з цим!☝️ Залишки маски водою вам не змити, рекомендую якийсь жирний тоник. Обличчя у вас буде почервоніле це точно.

✔️ Сироватка для звуження пор обличчя - Pore Treatment Serum
Це другий крок після використання Маски, пори треба "затягнути". Загалом сироватка як сироватка. Має нейтральний запах, трохи в_язку, але не жирну, текстуру. Заспокоює шкіру.

✔️ Набір для видалення чорних цяток
У набір входить рідина для видалення чорних цяток та сироватка.
1. Рідина має ті ж властности що й маска. Відмінність: запах не такий різкий та прозорий колір. Кисточкою наносите на ділянки шкіри та спеціальними стіками накриваєте до повного висихання. Але тут ефект буде інший - точніше його відсутність. Чорні точки він не видаляє
2. Сироватка - не помітила якихось змін на шкірі після її використання.

Але хочу додати, що набір підійшов моїй подрузі. А ось біла маска, навпаки, не діє на її обличчі.

™️ BRAND NO-NAME

✔️ Патчі від прищів - must have ✅
Для мене це знахідка. Пробувала вже декілька різних "видів", але результатом задоволена по кожному. Різниця може бути у кількості та розмірі патчів в упаковці. Завжди є маленькі та великі, які я розрізаю навпіл. Зазвичай наношу на ніч. Результат ви побачите одразу. Речовина у патчі пом'якшує "витягує" витягує усю гидоту, знімає запалення. Після зняття у вас залишається відкрита пора або щось схоже на ранку (дивлячись який був прищик), треба обов'язково чимось "затягнути" - роблю це вушною паличкою у спиртовому розчині календули.

✔️ Колагенові патчі для шкіри навколо очей DSIUAN Green Tea Lady Eye Mask
Перший плюс ➕ у натуральних продуктах. Як я знаю? Вони розчиняються у воді та навіть на теплому обличчі. Скоріш за все основа зроблена з чогось по типу желатину. Приємний аромат зеленого чаю. Зволожують та тонізують шкіру під очима. Знімають опухлість та темні кола.

✔️ V-образна маска для підтяжки обличчя
Тканева масочка у розчні без аромату кріпеться за вушка проходячи під підборіддям. Для корекції форми та боротьби з другим підборіддям. Дуже зручна у використанні. Для закріплення ефекту проходжуся ролером для ліфтінгу. Придає тонусу шкірі.