ANNA-MARIІA

Rated Green Real Shea Cold Pressed Shea Butter Protein Recharging Leave-in Treatment

Rated Green Real Shea Cold Pressed Shea Butter Protein Recharging Leave-in Treatment

щось я розійшлась і вирішила вам «повєдать» ще про одного мого улюбленця без якого я не можу жити - Rated Green Real Shea Cold Pressed Shea Butter Protein Recharging Leave-in Treatment або Відновлювальний крем для волосся з маслом ши холодного віджиму

цей засіб обов‘язково має бути в кожної, хто користується фенами, плойками, вирівнювачами і т. д. це вже друга моя емпті баночка:)

я довго шукала класний термозахист - знайшла і на 100% ним задоволена🎯

декілька важливих моментів (зустрічається багато негативних коментарів про цей засіб, розберу як робимо правильно):

• перед нанесенням хвилину-дві дуже добре розтираємо в ручках
  • наносимо на вологе волоссячко
  • достатньо однієї «горошинки», часто дівчата переборщують з кількістю от чому волосся виглядає несвіжо, зліпленим, тобто проблема не в продукті, а в кількості

про текстуру: в‘язка, жирненька, за рахунок масла ши в складі (склад прикріплюю) живить волосинку, потовщує її. а щодо запаху, то особисто мені він нагадує дитячу присипку😅 чи то дитячу олійку джонсон&джонсон ахахах, та щоб не було аромат приємний.

маєте питання - прошу в коментарі, мені тільки в радість з вами поспілкуватися🤍

всіх обняла, дякую за те що зі мною🫂!!!