ANNA-MARIІA

розчіски на «всє случаї жизні»

розчіски на «всє случаї жизні»

привіт-привіт!💓

сьогодні підійму тему розчісок, щіток, гребінців..¿ ахахаха ну ви зрозуміли

ось мої чотири базові улюблені щітки ✨:

1. Tangle Teezer Wet Detangler Hairbrush це класна базова щітка на кожен день!
  2. Tangle Teezer The Scalp Exfoliator & Massager Lavender Lit це масажна щітка, вона з‘явилась в мене відносно недавно (так, і вибачаюсь трохи за «потасканий від» інших розчісок, вони вже зі мною ну дужееее давно) так от, масажка мені подобається, бачу як з‘явилось нове волоссячко, як пришвидшився ріст, коротше, візьміть за правило робити кожен день масаж шкіри голови!! можна і БЕЗ спеціальної такої розчіски, а руками, але, звичайно з масажкою ефект подвоюється ‼️
  3. Janeke Linea Colorato ну а про цю розчіску чув ,мабуть ,кожен😂 у мене вона бля прочісування масочок, кондиціонерів і т. д. або я ще буває сушу за її допомогою волосся
  4. Olivia Garden Nano Thermic ceramic + ion ну і куди без брашинга, сушу з ним по настрою, коли хочу прям ідеально витягнуте пряменьке волосся🎀

дівчат, а які у вас улюблені розчіски?

п. с. також із собою в сумочці є старенький тангл-тізер, але його я не стала фотографувати, дуже вже він неестетичний, це буде моя п‘ята розчіска, і без неї нікуди, щоб тримати волоссячко будь-де в охайному стані💋