saybeautyk

Shelly | Пілінг-скатка для рук та ніг

Shelly | Пілінг-скатка для рук та ніг

Під впливом різних факторів моя шкіра на руках та ногах постійно зазнає сухості, лущень і дискомфортних відчуттів.

Я вирішила, що досить це терпіти і треба вирішувати дану проблему.

Думаю, ви не здивовані, що вибір знову пав на засіб від бренду Shelly, який я обожнюю ❤️

Читала багато позитивних відгуків дівчат на цю скатку і вирішила випробувати на собі.

Shelly | Пілінг-скатка для рук та ніг

Думаю, що таке «пілінг-скатка» пояснювати не треба, бо всі в курсі, що це таке.

Засіб Shelly додатково збагачений фруктовими AHA-кислотами (винна, лимонна та гліколева) для додаткової мʼякої ексфоліації огрубілих ділянок.

Сама скатка представлена у стильній пляшці обʼємом аж цілих 200 мл.

Консистенція скатки гелева, але не дуже щільна. Густенька рідина)

Пахне трояндою і кислотами, мені подобається аромат) він не різкий і приємний.

Бренд рекомендує використовувати пілінг-скатку на суху шкіру рук та ніг, провести інтенсивний масаж впродовж декількох хвилин, доки засіб повністю не скатається, після чого змити залишки водою і нанести крем.

Це дуже важливо! Так як скатка - це комбінований ексфоліант (механічний - волокна целюлози, що власне і створюють ті самі «катишки»; хімічний - фруктові кислоти), важливо застосовувати її правильно.

Не перетримувати на шкірі, обовʼязково ретельно змивати і зволожувати шкіру після процедури. Якщо не дотримуватись цих простих інструкцій, можна отримати подразнення та почервоніння шкіри, і провини самого засобу в цьому не буде 🤷‍♀️

Я ж ще той експериментатор і встигла спробувати скатку різними способами)

Перший. Так, як і прописано в інструкції - на руки та ноги. Мені сподобалась мʼяка дія засобу: він прибирає дрібні лущення та сухість, «освіжає» шкіру, вона візуально та на дотик стає більш мʼякшою і гладкою.

Цей ефект накопичувальний, якщо проводити процедуру регулярно. Я роблю пару разів на тиждень і повністю задоволена)

Другий. Так як це пілінг-скатка, то я вирішила спробувати засіб не тільки на ділянці стоп, а по всій площі ніг та рук (включаючи стегна і плечі).

В такому випадку засіб діє теж добре, не так подразнює шкіру, як, наприклад, той же скраб.

Сухі ділянки набули більш гладкого вигляду і це не може не радувати)

Головне - добре вимивати скатку з ділянок, де є волосся (на руках, наприклад), бо катишки люблять там залишатись 😂

Третій. Під час проведення гігієнічного педикюру та манікюру я вирішила випробувати скатку в якості такого собі «ремувера» для кутикули - просто капала засіб на кутикулу і збирала її апельсиновою паличкою.

Результат дуже сподобався, більша частина кутикули справді скаталась і на виході я отримала акуратні та свіжі пальчики 💅🏻

На фото можете бачити порівняння «до/після» - тут була лише скатка, без щипчиків для кутикули. Очевидно, що результат дійсно хороший🥰

Все ж таки я надаю перевагу саме першому способу використання, проводячи ексфоліацію шкіри рук та ніг декілька разів на тиждень.

Така процедура допомагає мені боротися з сухістю і тримати ці ділянки в належному вигляді.

Пілінг-скатку від Shelly однозначно рекомендую і буду повторювати у майбутньому, бо в них є ще варіант з алое та мʼятою у зеленому кольорі 🤩

До речі, з моменту фото для допису до сьогодні я використала вже майже половину пляшки😉 і також вирішила поділитися засобом з мамою, щоб і вона оцінила скатку, бо я дійсно побачила ефект від неї.