Infinnic 🦔

Як почувати себе комфортно під час КД 🧘🏼‍♀️

Доброго дня!🦔

Хочу поділитися деякими речами, які неймовірно полегшують моє життя в цей період.

По-перше, це додаток на телефон, який за декілька днів попереджає про новий цикл на основі моїх записів та про те, коли буде овуляція. Я користуюсь додатком Flo (з іконкою пір'їнки): мінімалістичний, інтуїтивно зрозумілий, купа корисних статей про жіноче здоров'я. До речі, додаток підтримав українок трирічною преміум версією безкоштовно (а судячи з коментарів на play маркеті росіянок блокує😇)

По-друге, моє життя значно полегшало після того, як я замовила з AliExpress трусики для менструації. Набір із трьох пар чорного кольору за 350 грн: зручні, щільно прилягають до тіла. Тепер про протікання можна взагалі не хвилюватися. Читала відгуки дівчат у яких виділення не значні, що носять їх без додаткового захисту (але не знаю чи можливо це). Але у них є вагомий недолік - це те, що вони створюють парниковий ефект і літом це просто бісить.

Третє, це зручні прокладки. Коли торік я вийшла в магазин за прокладками ситуація була доволі сумна на полицях їх розметали як хліб і тоді я спробувала Libresse Invisible і вони виявились неймовірно зручними я їх тепер постійно собі замовляю, ще подобаються Kotex Young Ultra та Libresse Ultra Thin. Зручність цих прокладок полягає, в основному, в тому, що їх взагалі не відчуваєш на собі, вони не перекручуються та нормально вбирають в себе виділення.

Це те, що стосується мого комфорту та досвіду. Менструальними чашечками я ще пробувала користуватись, тому що навіть тампонами ніколи не пробувала. Також цікаво було б почитати про досвід використання багаторазових прокладок, якщо хтось використовував, бо для мене вони поки що виглядають сумнівно.