Viktoria_Ilnytska

Аква сяяння з новою лінійкою від Joko Blend

Аква сяяння з новою лінійкою від Joko Blend
Аква сяяння з новою лінійкою від Joko Blend

Привіт красуні☺️

Памʼятаєте про мої пусті пляшечки?

https://club.makeup.com.ua/post/50783/

Я з радістю поповнила запаси і цього разу обрала для себе повну лінійку від українського бренду Joko Blend🩵

Користуюсь нею більше трьох тижнів і вже готова ділитись враженнями🙌🏼

Перед вами пінка для вмивання з гіалуроновою кислотою. Одразу звернула увагу на дозатор з мʼякою силіконовою щіточкою, через яку виходить піна і нею ж можна зробити легкий масаж обличчя. Також тішить те, що вона знімається, так її можна промити🙌🏼

☁️пінка дуже легка

☁️повітряна текстура

☁️комфортна обличчю

☁️гарно очищує шкіру, не залишаючи відчуття стягнутості

☁️аромат приємний, солодка свіжість

Обличчя на дотик одразу стає мʼяким, гладким та зволоженим💦

В мене комбінована та чутлива шкіра, під час використання не було жодних подразнень чи висипань.

Тонер можна наносити пальцями, адже він густіший за водичку і рідший за гель😅 До того ж - більше засобу вбереться у шкіру, а не у ватний диск.

Засіб призначений заспокоїти шкіру після очищення та підготувати її до наступного етапу.

Що робить:

💦додатково зволожує

💦відновлює та заспокоює

💦утримує вологу у шкірі

💦робить шкіру мʼякою

Наступний етап це нанесення сироватки для зволоження та підтримки еластичності шкіри. У цьому нам допоможе зволожувальна сироватка з гіалуроновою кислотою🩵

Поміщена у баночку обʼємом 30 мл, має зручну піпетку, яка з легкістю регулює нанесення засобу на шкіру.

Що робить:

💦активно зволожує

💦розгладжує мінімальні зморшки

💦надає природного сяйва шкірі обличчя

💦шкіра на дотик гладенька

Сироватка швидко вбирається, не залишає відчуття липкості, має легкий аромат, рідку кремову текстуру та надає матуючий фініш🙌🏼

Зволожувальний крем для обличчя наношу тільки ввечері перед сном, так як цього моїй комбі шкірі достатньо. Він дуже економний у використанні, мені необхідно зовсям трохи, аби розподілити його по обличчю. Крем обʼємом 50мл поміщений у баночку з матового скла та має легку консистенцію☁️

Що робить:

💦додатково зволожує

💦робить шкіру більш рівномірною

💦запобігає подразненням

💦залишає шкіру мʼякою та зволоженою до ранку

Ідеально підійде усім типам шкіри, особливо сухій бо це екстра зволоження🙌🏼

До цієї лінійки входить маска, але про неї пізніше☺️ Усі вищеописані засоби вам однозначно раджу і кожен з них доповнюють один одного, тим самим, посилюючи дію🩵

Гляньте на моє «до» та «після», обличчя помітно посвіжішало та стало менше почервонінь🙌🏼