alena.rosee

Космічне Зволоження | Joko Blend

Космічне Зволоження | Joko Blend

Після Пінки та Тонера , про які я писала тут https://club.makeup.com.ua/post/52007/ , наступний допис буде про Маску для обличчя .

Тому якщо ви досі думаєте , що цей крок не такий важливий , то можу сказати , що у всій связці засобів , маска відіграє не останню роль. Чим подобається - читай далі 💦

Космічне Зволоження | Joko Blend

Додаткове зволоження , особливо в осінне - зимовий період, то є важливим в догляді за шкірою обличчя , тому в цій серії просто не можливо б було обійтись бще маски 💙

🫧Пакування: як у всієї серії , гарне , стильне , маска продається в коробочці. Тюбиу маски м'який , легко видавлює потрібну кількість продукту .

🫧Консистенція: це дійсно крижане желе, світло блакитна , дуже симпатична (дивись фото та відео)

🫧Запах: легкий косметичний , акватичний

🌿Активні компоненти тут все ті ж , що в тонері: низькомолекулярна гіалуронка та комплект керамідів і фосфоліпідів

✨Ефект :

маска за 10-15 хвилин моментально наповнює шкіру вологою , після 15 хвилин я змиваю її водичкою , беру спонж, так зручніше . Маска хос і гелево-желейна, але не застигає на обличчі .

Взагалі дуже комфортна , я наношу , роблю щось своє і вона мені не заважає))

Після змиття масочки шкіра зволожена , рівна , є plumping ефект , таке щось подібне дають тканинні маски , але ця, дівчата , набагато зручніша! 🤩

При постійному користуванні є гарний накопичувальний ефект (з використанням інших продуктів серів Аква Глоу) ✨

То ж цей продукт - рекомендую спробувати 💕