ХТО СТВОРИВ MAKEUP CLUB?/ ІСТОРІЯ MAKEUP CLUB

Якщо ти любиш спойлери, то MAKEUP Club створила компанія MAKEUP. А надихнула нас ти.

Ще з 2009 року, коли ми відкрили онлайн-магазин MAKEUP, ми турбуємося про те, щоб ти завжди знаходила засоби, які працюють саме для тебе.

Щороку ми додавали нові бренди, продукти, категорії, щоб у тебе був вибір. Так ми стали онлайн-магазином із найбільшим асортиментом продуктів для краси та догляду за собою у світі.

Весь цей час ми бачили, що ти не полюєш за брендами і не завжди звертаєш увагу на рекламу. Ти обираєш своє. Можеш купити найдорожчі парфуми, і, разом із тим, бюджетний крем для рук, бо він зволожує твою шкіру найкраще.

Ми помічали, що відгуки про продукти, що тебе зацікавили — допомагають тобі зробити вибір. Саме тому ми і створили MAKEUP Club.

MAKEUP Club — це крок на зустріч до тебе. Це спільнота, де кожна ділиться своїми думками про косметику, процедури, девайси та допомагає іншим вибрати найефективніше. Це спільнота, де всі приймають та розуміють одна одну з усіма нюансами шкіри, волосся та тіла.

Ми створили MAKEUP Club, щоб ти та інші дівчата, а не реклама, допомагали одна одній складати свій наступний beauty та care кошик. І впевнені, що ця спільнота буде твоїм особливим місцем сили та натхнення турбуватися про себе і надихати інших.

Твій MAKEUP