Мій перший aestetic кремчик

Понадивлялася я інстагармів і захотіла собі кремчик в такій тубі, щоб робити гарні фото з ним. Як думаєте скільки фото зробила з ним? Правильно 0)

Я його дуже довго обирала, по кольору, аромату, вибирала хто зна скільки. А як придбала, то його вже зняли з виробництва, ну ви поняли 😂

Запах в нього канєшно жесть(( Якось мазала ним руки в аеропорту, то всі люди оглядалися і думали, що то так воняє 😂, а то я ручки мажу)

Сама до нього довго звикала, спочатку була стадія несприянття запаху взагалі, потім на місяць віддала мамі в заміну на інший, а потім знову забрала і зараз видавлюю з нього останні ознаки життя.

Зволожує він і справді чудово, в складі масло ші, олія авокадо та олія макадамії, центела, гліцирин і ще купа всього.

Але навіть, якби його ще виробляли не придбала б саме цей знову. На заміну вже придивилася Mermade Night In Paris, дівчата тут його дуже хвалили, тому кортить спробувати.

Користувалися кремами для рук від Sister's Aroma? А від Mermade? А який взагалі ваш улюблений крем для рук?

Продукти для цього looks

Крем для рук
Всі відгуки (5)