I LOVE THIS GIVENCHY & KILIAN. Два аромати без яких, я поки не уявляю свій ароматний гардероб!

Я часто тестую новинки, але ті аромати, які у оточуючих асоціюються зі мною - це ось ця ароматна парочка:

1. Kilian Paris Let's Settle This Argument Like Adults, In The Bedroom, Naked💔 /Парфумована вода

Тип аромату: гурманські, східні
Початкова нота: Бергамот, Лимон
Нота серця: Гедіон, Зелені ноти, Фігове дерево
Кінцева нота: Ірис, Білий кедр, Ваніль, Деревинний бурштин, Сандал, Фіалка

2.Givenchy Hot Couture /Парфумована вода Аромат про димну малинку, на сандалово- амбровій підложці, стійкий! (оновлену версію в новому флаконі поки не тестила, але цікаво)

Тип аромату: деревинні, квіткові, пряні Початкова нота: Апельсин, Бергамот, Малина Нота серця: Ветівер, Магнолія, Чорний перець Кінцева нота: Амбра, Мускус, Сандал

3.Givenchy Hot Couture /Туалетна вода/Спробувала вже нову версію, дійсно аромат, більше про малинку ніжну, але таку ж красиву, в парфумованій версії вона більше пряно- димна. Мені сподобався. Буду носити на вечір, або святкові події)

Тип аромату: деревинні, квіткові, пряні Початкова нота: Апельсин, Бергамот, Малина Нота серця: Ветівер, Магнолія, Чорний перець Кінцева нота: Амбра, Мускус, Сандал

Продукти для цього looks

Givenchy Hot Couture New Design
Givenchy Hot Couture
Givenchy Hot Couture