ELSEVE -топ 5 засобів, що мене зацікавили

Минулого місяця я шукала хороший догляд за волоссям в масмаркеті. Зупинилася на Elseve.

Спочатку я переглягула багато відгуків і спробувала саме ці дві лінійки:

1. Відновлюючий шампунь "Повне відновлення 5" для пошкодженого волосся з кератином. ( гарно промиває, і що важливо з ним волосся не так швидко масніє, 3 дні+_ок).

2. Бальзам "Повне відновлення" для пошкодженого волосся з кератином (після нього волосся має блиск, при нанесенні розгладжує структуру, хороший)

3. Шампунь "Розкіш Олій" для сухого волосся, що потребує живлення ( серед усіх лінійок Elseve ця має найприємніший аромат, трохи східний)

Шампунь має прозорий золотистий колір, не пересушує, не так сильно піниться , як попередній, жирності не дає, але вже на другий день волосся виглядає не свіжим. Проте всеодно непогано.

4. Бальзам "Розкіш Олій" для сухого волосся, що потребує живлення . Має такий самий гарний східний аромат. Непогано розгладжує волосину. Вак ефекту немає, з попередньої лінійки мені кращий)

5. Маска для нормального волосся, що потребує живлення "Розкіш кокосової олії". Цей засіб хочу спробувати, гарні відгуки, перевірю- поділюсь з тобою)

От що мене зацікавило) і дійсно непогано!

P.S З засобів від Elseve використовувала також олійку раніше, з пропо масмаркету це дуже гарний варіант також.