Elie Saab Essence No 7 Neroli

Маю маленьку фіолку цього аромату. Це бутікова лінійка, тому такого Elie Saab ви ще не чули )

Аромат позиціонується як унісекс і я погоджуюсь з цим. Хоча на старті для мене це доволі чоловіча історія. Як би я слухала з блотеру, то сказала б, що то чоловічий фужер. Бо спочатку неролі доволі активні, мають терпкий аспект. Також присутня гірчинка. Здається, що парфум зелений і саме на чоловічій шкірі буде доречним. Але я слухаю не з блотеру ) Тому можу прослідкувати розкриття аромату. Після перших нот з'являється помаранчева квітка, та жасмін. І починається квіткова історія. Доречі, жасмін відчуваю як у зеленому чаї з додаванням жасмину ) Неролі у цей час фоном. Але йому це швидко набридає, і він знову виходить на перший план, тепер вже мильним акордом. Так воно і продовжує звучати. Жасминовий чай, помаранчева квітка, та терпка мильність неролі. Потім до цього танцю приєднується деревина.

Що можу ще сказати про аромат? Я б не віднесла його до категорії свіжаків, чи до аромату чистоти. Аромат доволі насичений та стійкий. Я рада, що в мене саме фіолка і я маю змогу наносити намазом. Бо це такий аромат, що може навіть придушити. Відразу скажу, що це не мій напрямок. Флакон я б собі зовсім не хотіла.

Продукти для цього looks

Elie Saab Essence No 7 Neroli