Аліні знову 18: макіяж у стилі, в якому я фарбувалась раніше

Я вже говорила: я піздня квіточка. Макіяж став для мене доступним у 17-18 років. Підліткові проблеми нікуди не зникли, але тоді я зустріла свого майбутнього чоловіка і мені закортіло виглядати більш жіночніше. Але було велике АЛЕ : мої смаки відлічались від смаків багатьох дівчат яких я знала. Наукова фантастика, комікси, рок музика - все це відобразилось на моєму образі. Фанати Діна я з вами)))

Я вирішила повторити макіяж у тій гамі і максимально тими продуктами, якими я фарбувалась тоді.

Лице - обов'язково матове. Супер плотного матового тонального засобу вже нема, але я використала не зовсім вдалий кушон від Holika Holika + товстений шар пудри.

Брови - олівець та тіні. Градієнт? не чула)

Очі - палетка Maybelline The Rock Nudes (як добре що я її не викинула). Камера, якщо що з'їла 50% кольору і контрасту цього макіяжу у житті.

Губи - NYX Lingerie Liquid Lipstick. Ця помада неймовірно стійка і робить мої губи сморщеними. Але ж тоді як раз був пік матових помад і темних кольорів.

Ну і трошечки легкого ( а як же, легкий) контурингу.

В мене рука не піднялась зробити макіяж очей лише на рухомій частині, бо виглядало максимально погано, тому трошки переробила на новий стиль))

Продукти для цього looks

Maybelline New York The Rock Nudes Eye Shadow Palette
Всі відгуки (2)
NYX Professional Makeup Lip Lingerie Liquid Lipstick