Маска для волосся Маска Alfaparf Semi Di Lino Moisture Mask Nutritive

З нетерпінням я випробувала нову маску для волосся: Маска Alfaparf Semi Di Lino Moisture Mask Nutritive. З моїм тонким і сухим волоссям я завжди шукаю засоби з серії Nutritive в перекладі"поживний" від різних виробників.

Виробник зазначає що маска виконує: поживні властивості, захист кольору волосся та зволоження. Я нанесла маску на волосся і залишила її на 4 хвилини, поки виконувала інші процедури. Використавши повний обсяг пробника - 10 мл. Під час змивання волосся маска трохи нагадала кондиціонер. Волосся не сплутувалось, і не стало надмірно жирним. Я не помітила значного збільшення блиску. Я б цю маску віднесла до категорії що підтримує, вона насищає волосся, яке не надто пересушене. Мені здається, вона добре підійде на кожен день або як альтернатива кондиціонера. Маска також має чудовий квітковий аромат, який, проте, став мінусом для мене, оскільки я не дуже люблю відчувати сильні запахи. Аромат маски я відчуваю вже третій день, і особливо відчутно протягом перших 16 годин. Варто відзначити, що я використовувала також термозахист і молочко для волосся яке не перебило запах маски.

Загалом, якщо вам подобається насичений аромат, цей мінус може бути для вас перевагою.

Продукти для цього looks

Маска
Всі відгуки (2)