Sexy lady in Monaсо

Hello Helen! зразок іх крутячного аромату.

Останнім часом, я досить довго думаю над тим, що ж обрати для опису в клубі. І якщо з косметикою все ясно, то от з описом парфумів все дуже індивідуально.

Як описати гарно те, що невловимо літає з тобою поруч протягом дня чи ночі... Те, до чого не торкнутись руками, не побачити Але те, що може змінити весь настрій протягом дня?

Я обрала ідею описувати парфуми. В мене нереально кількість тестерів та пробників (окрім моєї полички перевірених та любимих). Пора пройтись по ним та розібратись, чи хочу я повнорозмірки.

Цього разу я взяла на опис ароматик від hello helen, їх мега сексуальну мадам з Монако.

Що ж скажу я... незнаю, як встоять чоловіки, але мене такі аромати заставляють шукати за що спертись. Бо ніжки трусяться, серце б"ється.. загалом, це воно! Те саме! Дерево, амбра, мигдаль. Дорогий Схід. Принцесса арабських країн не менше. Але така, зі смаком. Шалик, що розвивається на вітру.. машинка купе.

Дуже дорого. Але чому я така за цей аромат, бо я взагалі любитель таких деревних східних ароматів. Свіжими мене рідко можна зачепити.

Рекомендую до покупки. Там є різні формати. Від менших до більших. Та й бренд Український 💙💛

Продукти для цього looks

HelloHelen Sexy Lady In Monaco
HelloHelen Sexy Lady In Monaco
HelloHelen Sexy Lady In Monaco
Всі відгуки (3)