Кавун та полуниця. Яке смачне поєднання подумала я...але не тут то було 🫠

Мене з дитинства приваблює усе, що містить віддушку кавуна і сам кавун я обожнюю. На щастя, зараз безліч косметичних засобів можна зустріти із цим ароматом. Тому я не змогла пройти повз цю червону баночку скрабу із зображенням полуниці та кавунчика.
Скраб був зафольгований, тому одразу відчути аромат не вдасться.
Без вагань придбала, але як тільки відкрила його вдома - була шокована... запах просто жахливий. Якщо здалеку послухати, то ніби щось трохи нагадує кавунову віддушку з кислинкою(або я так хочу думати), але зблизька - тхне чимось незрозумілим. Строк придатності в нормі. Таке враження, що невдало поєдналися інгредієнти. Тому що, потім в магазині я спробувала гель для душу із таким самим поєднанням і він мав приємний аромат.


Скраб сольовий з часточками кокосової скоринки. Об'єм - 310 г.
Зі своєю задачею справляється добре. Шкіра гладенька та ніжна. Але в теплому душі, аромат ніби стає ще більш неприємним і хочеться скоріше позбутися. Тому рука не тягнеться часто його використовувати. Я іноді навіть забуваю за нього.


В лінійці скрабів Liora є ще багато варіантів, можливо вони мають кращий аромат. Дівчата, хто користувався, як вам ?

Продукти для цього looks