Щось на драматичному, або як я розумію макіяж Cat Eye.

Привіт, красуні!

Вчора робила ревізію в косметичці, і знайшла засоби, якими чомусь давно не користуюсь, але які варті уваги. От, наприклад, гліттер для очей Lamel - свого часу це був дуже популярний продукт на Ютубі, і він є аналогом рідких спарклів від Stilla.

Шикарний глітер, без сумнівів, шикарно сяє (він в мене нанесений на все повіко), але швидко засихає, нажаль.

Та і це можна пробачити, адже в нього бюджетна вартість.

Також я використала олівець від Ln Pro в коричневому віддінку - ним я робила розтушовану стрілку, та підвела слизову.

Дуже класний олівець. До речі в Ln - коричневий колір більш холодний та насичений, ніж в гелевих олівцях від Lamel.

І ще...я розпробувала туш від Мейбелін, яка прийшла в боксі. Спочатку вона мені не дуже сподобалась, але зараз на віях лише вона, і ви тільки гляньте, як вона шикарно виглядає. Тож, якщо ви не одразу подружилися с цією тушшю - дайте їй другий шанс!

Трошки повозившись, вийшов в мене ось такий досить яскравий (як на мене) Cat Eye.

Для повсякденного життя - трошки "ту мач", але на вечір/свято/перемогу України - варіант прикольний.

Список продуктів додаю нижче!

Олівець для губ Glambee 201.

Дякую за увагу 😘

Продукти для цього looks

LAMEL Make Up Liquid Eyeshadow
Benefit Dallas
LN Pro Kajal Eye Liner
Eveline Cosmetics Eyeshadow Palette Mystic Galaxy
Sinart Blushpro
Paese Wonder Glow Highlighter
Maybelline New York Colossal Curl Bounce
L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude
Maybelline New York Instant Eraser Multi-Use Concealer