Щойно отримане замовлення з Makeup

І так, в першу чергу хотіла би подякувати wowmom та її пости, де вона розповідала про чудодійний гель для брів, який намертво триває брови)

Отож, коротенько розповім що і для чого я придбала)

1. Гель для брів Got2b - в мене дуже неслухняні брови і їх майже нічого не тримає ,а якщо і тримає, то дуже коротко. Вирішила взяти цей великий тюбик, сподіваюсь, що забуду про закритий бровами погляд.

2. Побачила, що у Kodi є дужебюджетні щіточки для вій та брів, тому купила, сокільки вони мають тенденцію ламатись)

3. Бальзамчики для губ від Mermade. Вони приємно відчуваються на губах, додають свіжості вигляду і зволожують. Можуть виступати замість блиску легко)

4. Крем під очі - думала-гадала над корейський,
а купила наш український з гіалуронкою тапептидами. По складу все класно, і багато хороших відгуків.

5. Праймер для блискіток від Nyx. Часто не використовувала прикольні шимери, бо вони могли осипатись під очі, тепер планую використовувати цей клей і сяяти до космосу)

6. ,База під тіні Nyx

7. Білий олівчик

8. Велетенське дзеркало NYX у щільному картонному оформленні (подарунок), яке запросто може бути настільним. Я думала воно буде більш мініатюрним, але тішусь, що таке)