🤍Дівчатам не читати !🤍

Хлопці цей відгук для Вас ! Ну, а якщо ти допитлива дівчина і прочитаєш це , то будешь знати що подарувати своєму коханому 🤍

🌿 Аромат Lacoste Eau De L.12.12 Blanc підійде будь якому хлопцю , у будь якому віці , він універсальний , на всі пори року , це базовий парфучик ! Єдине мені здається к класичному костюму не підійде ( і то дивлячись якому ) !

🌿Цей аромат вона запʼятає ...Хоча ні , ти їй запамʼятаєшся , і залишишь слід у її спогадах ! А якщо це перше побачення , то воно матиме продовження ... Для мене це дуже сексуальний аромат ! Він не кричаший , не удушливий , свіжий , чистій , білий 🤍дорого звучить! При різній температурі і на різних чоловіках звучить по різному , але однаково прекрасно ! Я спочатку вважала що цей аромат ідеальний на теплу пору року , але в зимку він теж прекрасний ! Розкривається пірамідою , і не можливо точно сказати якою першою нотою , мені завжди по різному . Тож , якщо ти у пошуках парфумчика , то не замисліючись бери цей, і ціна на нього дуже приємна , бо якість відмінна 🤍

Продукти для цього looks

Lacoste Eau De L.12.12 Blanc