Намасте, красуні! #yogabeautymakeupclub

Я не долучалася раніше до конкурсів, де треба розповідати про себе, але щиро любила читати про інших. 😄 Втім, пора знайомитися ближче.

Отже, йогу я люблю, але ту, що розслабляє: всі оці шалені пози з закидуванням ноги за голову - не моє.😅

🙏Найулюбленіша моя поза - "Намасте": складені долоньки перед собою і уклін. Це поза пробудження у всіх сенсах.

Я вітаю світ (яким би він не був), вітаю початок тренування, вітаю себе з тим, що досі тримаю свою кукуху під контролем. 🤪

Зазвичай, йогу я виконую вранці, - відома багатьом Сурія Намаскар - тому незмінними атрибутами тренування є килимок, склянка води, кицька (мій тренер😺) і заплетене волосся у гульку чи хвіст. Щодо одягу, то іноді і в піжамі йду тягнутися, а от незаплетене волосся лізе в очі і страшенно дратує, тоді не до йоги.

Нещодавно у мене з'явилася щітка для волосся Janeke, про яку я читала багато позитивних відгуків у клубі. І, чесно, час заплетення у високий хвостик волосся скоротився до хвилини! Я вражена, наскільки вона м'яка, не дере і не електризує волосся, не залишає "півників" на голові.
Раніше заплести волосся акуратно у високий хвіст було, наче тренування. Зараз же раз, два і готово, можна вітати світ невтомленими руками. 🤗

Отакий коротенький огляд вийшов, а ще трошки показала вам свій світ за межами обличчя. 😉

Продукти для цього looks