#makeupclubbeautysports

Ну що, поговоримо про спорт для інтроверта )

Я терпіти не можу походи в спорт зал - тренажери то є звісно круто, але 1,5 години у загальному транспорті, щоб до нього добратися прямо вбива. Тож, дякуючи свому дієтологу-тренеру огранізувала занятя вдома. Мінус витрачаня часу на дорогу, мінус "запара" з приводу одягу , вдома можна тренуватися хоч в трусах + улюблений душ через хвилину після тренування (точно чистий, та без чужих грибків ) = ідеальне середовище для заняття спортом)

Моя фіз активність починається кожного ранку з 40 хвилин кардіо прогулянки у лісі, на голодний шлунок. В день силова (або город з тяпкою - в сезон бува 50/50), ввечері ще годинка кардіо на природі. Звісно перед кардіо наношу 2 засоби, які зараз маст хев - відро крему від засмаги, та антирриспірант. Опісля -змивати потняки, не знаю як хто , а я пітнію як скунс)) - свіженький душ з гелем Нивея, та улюбленими мочалками -перчатками (використовую 2 на обидві руки) , От така коротенька розповідь вийша) Усім дякую за увагу і за коментарі . Усім гарного настрою і обіймаю міцно міцно!