Намудрила трошки

Ці фото зроблені давно і на дуже поганенький телефон, тому це максимум кольору, що вдалося передати. Я просто знайшла їх та вирішила доповнити свій відгук на палетку від NYX https://club.makeup.com.ua/post/13237/, адже зроблений мейкап саме з її допомогою.

А ще тут присутня біла підводка від NYX, яку я просто страшенно хотіла у період свого захоплення bright makeup. Мої чудові подружки подарували мені таку. Малесенькі стрілочки та підкреслення нею куточків очей швидко набридли. І тому з'явився оцей чудо-образ.

Про підводку можу сказати, що з пензликом у неї біда, підстригати його доводилось часто, адже з нього чомусь постійно починали стирчати ворсинки. Можливо, справа в моїх кривих руках) А ще вона швидко закінчилася (не дивно, судячи з того, як я її використовувала). У всьому решта, підводка була прекрасною:

- достатньо пігментованою

- не плешивила, не скочувалась та не тріскалась

- виконувала роль туші для нижніх вій, конкретно у цьому образі.

Згадую її, як добру подружку, з якою ми давно не бачилися, але почуття все ще теплі.

P.S. Я чесно колись перестану постити архів. Але це просто нікому було демонструвати у той час, а зараз у мене є ви, дівчатка❤️

Продукти для цього looks

NYX Professional Makeup White Liquid Liner