Перевірений роками🖤

З лаком "Розумна емаль" Frenchi я познайомилася років 15 назад і відтоді моя любов до нього не згасла ! Це ідеальний засіб для догляду та зміцнення нігтів!

У мене від природи не сильно міцні нігті і інколи шаруються і це лак є моїм спасінням ! Довгі нігті я не люблю , тому у мене не має цілі їх відрощувати , але з розумною емаллю це можно з легкістю зробити💅

У лаку дуже зручний пензлик, довгий і досить широкий, з злегка закругленим зрізом!

Наноситься та розподіляється по нігтьовій пластині рівномірно, проблем із нанесенням жодного разу не виникло.

В обов'язковому порядку наношу його як основу під звичайний лак, він захищає мої нігті від усіх шкідливих домішок у декоративному лаку та вирівнює нігтьову пластину, тобто є чудовою базою під манікюр.

Інколи використовую не тільки під лак, але і як топове покриття, наношу прямо на кольоровий лак зверху - він надає глянцеве сяйво нігтям( прям як гель лак) і продовжує стійкість манікюру, лак тримається на нігтях довше звичайного.

З покриттям зміцнювачем нігтів від Розумної емалі нігті виглядають акуратно і дуже доглянуто:

Укріплювач нігтів я рекомендую, його однозначно варто спробувати всім власницям проблемних та слабких нігтів !

Продукти для цього looks