Тестую лінійку з азіатською центелою від Purito

Для того, щоб познайомитися з цією лінійкою від Purito я замовила набір мініатюр. Люблю я це діло)

В наборі були:

1. Тонер з центелою та пантенолом, гіпоалергений, хоча я люблю трав'яні аромати, але нажаль тієї лінійки в них немає в в мініатюрах, ну або я не бачила. Колись раніше пробувала його в пробнику і він мені видався занадто водянистим, не люблю таке. Але все ж вирішила спробувати ще раз. Чи то вони змінили формулу чи що, але на цей раз він мені здався гелевим. Добре зволожує та заспокоює, хороший варіант базового тонеру, який підійде всім!

2. Сироватка з центелою, ніацинамідом, церамідами та пантенолом і це кайф. Вона мені дуже полюбилася, дає нереальне зволоження, якщо наносити на вологу шкіру ( я наносила відразу після тонеру). Заспокоює шкіру також працює з рельєфом, скарб.

3. Це кремчик також з центелою і її там аж 50%, який дає легке зволоження без відчуття плівки.

Цей набір дуже хороший варіант для відновлення після активів, сонечка і взагалі хороша база.

P.S. Сьогодні від подруги зранку отримала відгук про крем, який на фото і вона сказала, що він залишає плівку і шкіра дуже блистить.

Хто знає вони змінили формулу чи то просто він їй тне підійшов?

Пробували?

Продукти для цього looks

Підтягувальний крем для повік з пептидами і центелою
Крем з центелою для чутливої шкіри
Сироватка з екстрактом центели
Тонер з центелою для гіперчутливої шкіри обличчя
Набір мініатюр із центелою
Сироватка для обличчя з центелою азіатською