Продукція для волося від Botanioteka

Мое волося фарбоване, та постійно користуюсь випрямлячем, тому в догля шукаю продукти найєфективніши.

Так ось незважаючи на дуже бюджетно ціну я закохалося в продукцію ціеї фірми😍

Мое знайомство почалося з твердого шампуня "лемон і мед" для жирного волося , томущо іноді мене турбувала лупа, з ціми шампунями я про неї просто забула, а якщо перехожу на інший, навіть без сульфатний шампунь, вона повертається знову(

Так ось сам шампунь ну дуууже гарно піниться і дуже приємний яскравий аромат, зручний у використані, до тогож він не пересушує волося и волося свіже два дні, в мена коротке волося тому мию кожні два дні.

Останім разом замовила твердий шампунь для фарбованого волосся "манголія і вишня", цей сподобався щеее більше, приемний аромат, та волося з ним дійсно стало блищати, лупа також не повертається.

Другий продукт кондицціонер Лемон и мед, теж сподобався, кремова структура, єкономічний, а найголовніше волося дуже мягкеньке, однозначно буду брати ще😉

А ще я отримала у подарунок скраб для шкіри голови, давно на нього дивилась, особливо коли лупа довго мене хвилювала, але все зараз добре, тому руки поки до неї не доходят, якщо цікаво пишить у коментерях зроблю опис))