Палетка для брів від Revolution | Відгук

Палетка містить 4 відтінки тіней, 2 воски для брів, кремовий і пудровий хайлайтери для освітлення повік та підкреслення форми брів, олівець для брів, міні-пінцет та пензлики.

• У мене відтінок Medium to Dark

Користуюся цією палеткою рідко, тому що фарбую брови фарбою) але вирішила поділитися своєю думкою.

- пензлики та пінцет особисто для мене не зовсім зручні у щоденному використанні, але якщо брати цю палетку в дорогу, то саме те, що треба 😌

- тіні тримаються протягом дня добре, наноситься легко, не грудками) але сушать шкіру, тому я їх не використовую

- віск для брів насичений та стійкий. я наношу його зовсім трохи, щоб підкреслити лінію брови

він ідеально підходить для тих, хто любить яскраві графічні брови 😍

- хайлайтер

кремовий класний, за його допомогою можна чудово підкреслити нижню лінію брови. а ось сухий мені зовсім не сподобався, він не насичений абсолютно, а мені подобається, щоб прям сяяло ❤️‍🔥 до речі, на другому фото я зробила свотчі (спробувала), і на ньому навіть не видно того хайлайтера

особисто я ставлю палетці 4/5) Дівчатка, а ви користуєтеся палеткою для брів або віддаєте перевагу іншому?

Продукти для цього looks

Makeup Revolution Ultra Brow