Подарунковий бокс з продуктами від бренду L’Oréal

Вже давненько я отримала цей чудовий бокс, тестувала його, тому із сміливістю можу розповісти про свої враження.

Мабуть, розпочну із того, що я ніколи не вигравала ніяких подарунків. Це мій перший досвід, але ж який він вдалий. Була приємно здивована великою кількістю засобів та стильним оформленням боксу.

Розпочну розповідати про кожен засіб окремо :

🪽Шампунь-філер з гіалуроновою кислотою для волосся, яке потребує зволоження та об'єму

Плюси ✅:

  • гарно очищає шкіру голови від забруднень
  • надає гладкості волоссю
  • глибоко зволожує
  • має гарний запах

Однозначно мій фаворит із даного боксу. Користувалась із задоволенням, неодмінно буду замовляти саме цей шампунь.

🪽 Сироватка-філер з гіалуроновою кислотою для волосся, яке потребує зволоження й об'єму

Плюси ✅

  • зволожує
  • розгладжує
  • після використання даного засобу, навіть мокре волосся легко розчісується

Використовувала разом із шампунем, сміло можу говорити, що це чудове комбо для волосся. Буду замовляти ще 👍🏻

🪽Гіалуронова тональна сироватка для обличчя

Плюси ✅:

  • гарно вирівнює тон шкіри
  • маскує маленькі недоліки
  • не відчувається на шкірі
  • на мій погляд, економна у використанні

На жаль не підійшов цей засіб за тоном. Віддала мамі, для неї цей відтінок ідеальний.

🪽 Матова стійка рідка помада-олівець для губ

Плюси ✅:

  • той самий червоний, який підійде усім
  • рівномірно лягає
  • не сушить губи
  • легко наноситься
  • має матовий фініш

Я була в пошуках помади і мріяла саме про червоний відтінок, ніяк не наважувалась замовити, та й не знала яку саме фірму обрати. Коли отримала бокс,я була дуже задоволена, що отримала саме такий колір, тому обовʼязково буду фарбуватися нею та робити яскравий акцент у макіяжі.

🪽Туш для вій

Плюси ✅:

  • насичений чорний колір
  • має силіконову щіточку
  • подовжує вії

Мінуси ❌:

  • не зручна щіточка, як на мене завелика (можливо, комусь підійде)

Навіть не зважаючи на маленький недолік, буду нею користуватися.

🪽Зволожуюча сироватка проти зморшок з гіалуроновою кислотою

Плюси ✅:

  • гарний аромат
  • зволожує шкіру

Мінуси ❌:

  • трішки липка, але після нанесення крему це відчуття зникає, тому недолік не дуже суттєвий

🪽Денний антивіковий крем-догляд з гіалуроновою кислотою, що відновлює втрачений об'єм шкіри обличчя

Плюси ✅:

  • добре зволожує
  • має приємний запах

Віддала цей кремчик мамі, адже він не призначений для мого типу шкіри, але через цікавість пару раз протестувала його 😅

🪽Тканинна маска для очей з гіалуроновою кислотою

На жаль, не можу щось сказати щодо цієї маски, адже віддала мамі на тестування. Впевнена, що цей продукт справляється із заявленими в описі завданнями на всі 100%.

🪽Фарба для волосся

Моя мама завжди купує фарбу для волосся від бренду L’Oréal, тому віддала їй на пробу. Вона задоволена😍

🪽Тонувальний спрей для волосся

Цей засіб також віддала мамі, він чудово зафарбовує волосся. Я думаю, цей спрей стане в нагоді тим, хто хоче швидко освіжити колір.

Не дивлячись на те, що деякі продукти віддала своїй мамі, але все ж таки я дуже задоволена цим боксом. Дякую, makeup, за можливість отримувати такі різноманітні подарунки, тестувати їх та обирати для себе найкраще🥰🫶🏻

Якщо Вам сподобався якийсь засіб, то рекомендую замовляти прямо зараз, адже на сайті шалені знижки на усі товари із боксу 🙈