Весь бюджет на аромати… А у вас як з цим? 🙈

Я - прижимистий жлоб у плані покупок для обличчя чи волосся. А от коли бачу аромати - не маю беж для бюджету. Гальм немає, якщо є гроші на карті. Чому це так? 🤔

Довго думала над цією темою. Можливо, вона пішла з дитинства - я мріяла про парфуми, зачитувалася книгами «Анжеліки», у якій вона завжди пахла то ароматами амбри, то мигдалю… Потім - Вікторією Токаревою, у якою всі перевтілювалися у аромати, на які ніхто у радянському союзі не мав коштів, але мегаполіси були просочені французськими ароматами. І після Зюськінда як понесло…

Це жарт з елементами ностальжі, але має право на існування. Все ж іде з дитинства. Чоловік спочатку не розумів, доки сам не «підсів». Зараз мене постійно тормозить. А я не можу зупинитися у плані покупки нових ароматів для свого носа. Два роки страждала після ковіда - нічого не відчувала, а потім знову занесло у цю ж стихію.

От мені цікаві приоритети дівчаток. Скільки ви можете витратити коштів на це все? Який бюджет у гривнях ви виділяєте на (окремо) догляд за волоссям? Обличчям? На парфуми?

Ау, тут є такі ж чокнуті на ароматах, як і я?

Дівчатка, а якщо серйозно, скільки грошей ви витрачаєте саме на косметику і парфуми у місяць? Це без розрахунку процедур у салонах. Чисто домашній догляд.

Як почати розраховувати свій бюджет на всі хотєлки? Я готова без нових трусів ходити, пардон, але благоухати по квартирі новим ароматом. І смішно, в грішно. А ви як з цим справляєтеся? 🤔

Продукти для цього looks

Marc-Antoine Barrois Ganymede