Довгоочікувана посилка 🖤🤍

Нарешті я отримала своє замовлення від Davines 🖤🤍

🖤 Мій улюблений кондиціонер Оі, після якого я інші просто не визнаю . Він має густу текстуру і вистачає на дуууже довго. Ідеально підходить для надання надзвичайної м'якості і блиску .

🖤 Баттер для волосся Оі, він у мене вперше, його дію порівнюють з холодним відновленням . Має ну дуже густу текстуру , як масло . Можна використовувати 3 способами, як пре-пу , як кондиціонер , та 2в1 , якщо волосся потребує додаткового живлення

🖤 Молочко Оі - теж один з моїх улюбленців ! По-перше він має термозахист , по-друге додаткове кондиціонування,що допомагає легко розчісуватись,по-третє пом'якшує волосся, вчетверте додає блиску , саме тому і називається All in One...Один з найкращих незмивашок

🖤Олійка Оі добре напитує кінчики , обволакує їх і запобігає посіченню . Також має пом'якшуючий єфект. Я вже розповідала, що очікування від неї були більшими , хотілось ще додаткового кондиціонування , але можливо просто необхідно завжди використовувати разом з молочком ,який виконує цю функцію

🖤Ліквід Оі...Новинка від Davines. Ще не пробувала, але очікування ну дуже високі. Бачила результати інших дівчаток і це щось неймовірне! Цей засіб швидкої дії , розроблений для тих, хто не має часу по 10хв витримувати маску. Додає ультра блиску та миттєвого пом'якшення волосся

Що ж ! Буду тестити та з часом розповім свої враження і поділюсь результатом 🖤🤍

Також хочу додати , що у професійної косметики розхід зовсім маленький і її вистачає реально на довше і це значно економніше. Наприклад , кондиціонер, який коштує 500 грн - вистачає на рік . Це 41 грн на місяць або 1,3 грн в день. Правда ж не дорого ?) В той час , коли звичайного кондиціонеру за 200 грн вистачає мені на 3 міс, бо треба долоню набурити, щоб хоч якийсь ефект отримати , а це 800 грн на рік , 66 грн на місяць і 2,19 грн на день🌝 Вибір за вами !

Всім дівчаткам гарного волосся ✨