І знову мої пусті баночки

Здається за цей місяць вирішили закінчитися майже всі засоби, але то не страшно бо в мене їх ще багато)

1. Сонцезахистний крем з гіалуроновою кислотою, ніацинамідом та центелою. В нього зручний дозатор, ще не бачила подібних в ніших брендів. Він по текстурі мені схожий на сонцезахист від Beauty of Joseon. Швидко поглинається та не залишає білого нальоту на шкірі, має вологий фініш. В складі нові хімічні стабільні фільтри, які можна не поновлювати в умоваї міста.

2. Інтенсивний зволожуючий крем від українського бренду Great Care, засіб дає круте зволоження та відновлення. Вони його позиціонують, як крем для жирної та комбі шкірі, але я з цим не дуже згодна. Бо в складі є наприклад олія виноградних кісточок, яка по шкалі комедогенності має 2 з 5, що потенційно може забивати пори. Він маю кремову, але досить легку консистенцію. Початково я купувала його для своєї мами, в неї нормальний тип шкіри, але вони мені його віддала коли було менше половини і я встигла достатньо затестувати його. Моя шкіра на нього відреагувала добре, але комедогенність це дуже індивідуальна штука, тому варто бути обережними.

Користувалися засобами від цих брендів?