Догляд обличчя у подорожі на 3 дні

Мені дуже сподобалась ідея зробити допис як у @SomovaFM про набір доглядової косметики для подорожі: https://club.makeup.com.ua/post/14662/.

Коли в тебе один 30-літровий рюкзак з обмеженим місцем для баночок, то треба обрати тільки те, без чого неможливо уявити свій догляд, тому тонер та сироватку з вітаміном С я залишила вдома:). Я обрала:

  • Vichy Normaderm Phytosolution Intensive Purifying Gel - 7 мл якраз достатно для 3 днів. Гель містить саліцилову кислоту та орієнтований на жирну шкіру, тому гарно змиває сонцезахисний крем. Якщо наносити водостійкі формули, то краще мати з собою щось для першого етапу очищення. Парфумна композиція - єдиний мінус, люблю засоби без парфумів, але оскільки гель на обличчі недовго та не викликає негативну реакцію, то я задоволена.
  • Paula's Choice 2% BHA Liquid Exfoliant - ексфоліант із саліциловою кислотою для запобігання утворення чорних цяток та візуального зменшення розміру сальних ниток.
  • Bioderma Sensibio AR Anti-Redness Cream - базовий зволожуючий крем на літо.
  • Альтрено - третиноїн 0,05 % для лікування акне.
  • La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ - заспокійливий бальзам для ділянок шкіри, де вона найбільше страждає від Альтрено - в мене це підборіддя з однієї сторони:).
  • Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ PA ++++ - улюблений сонцезахисний крем з сучасними хімічними фільтрами та заспокійливим ефектом.
  • Uriage Xemose Soins Emollients - улюблений бальзам для губ, який повторюю із 2017 року.