Уррра ! Нова доза отримана 💚

Дівчатка , дякуючи ВАМ , я поповнюю свої полички новми покупками і не можу зупинитись 🙈

Давайте розглянемо на що ви мене надихнули цього разу ...
❤️Maybelline New York Dream Satin BB Cream 8 in 1
Досить багато позитивних відгуків , безліч дописів і Make оглядів саме з цим ВВ. Проте , мої перші враження від тестування неоднозначні. Він вирівнює тон шкіри , не перекриває недоліки ( це норма ВВ) і здався мені щільним та дещо липким . Можливо , через те , до я наносила його пальцами ?!?
Буду спостерігати

❤️Vita-c & Brightening Tint Equalizing Vitamin C Serum

Сироватка з вітаміном С , яку я вчора ввечері придбала і сьогодні зранку вже мала результат . Тон обличчя дещо вирівнявся і присутнє природнє сяйво, мені це так довподоби 😍 Пори без змін , але і робити висновки треба за місяць користування

❤️Flormar CC Cream Neutralize The Redness SPF20
Я маю пламер цієї фірми , який ну дуже мені довподоби, тому ризикнула замовити ще й СС крем від Flomar. Отримала сьогодні та вже встигла затестити , хочу сказати, що перше враження дуже позитивне. Легка текстура зеленого кольору, яка тане на обличчі і перекриває червоні зони. Тон шкіри теж підправив , аромат приємний

❤️Maybelline New York Fit Me Matte Poreless Powder
Пудра, яка досить часто мерехтить в стрічці. Вирішила спробувати і я, придбала саме безбарвну, щоб матувати обличчя при необхідності . Подейкують , що у неї невагома текстура, легка , добре матує , чудова для літа. Ще не встигла затестити, але очікування високі

Дякую тобі за огляд мого допису і за натхнення 🌸
Якщо тобі є що сказати з приводу цих продуктів , буду рада прочитати саме твій досвід в коментарях 🩷

Продукти для цього looks

Maybelline New York Dream Satin BB Cream 8 in 1
Всі відгуки (48)
Flormar CC Cream Neutralize The Redness SPF20
Всі відгуки (23)