#showhowitwastomakeupclub

Долучаюся до цього чарівного челенджу, дуже цікаво було шукати та переглядати старі фотографії, тим паче я не дуже любила робити фото тому це був ще той квест😁😊

Моя невеличка істория макіяжу по рокам:

16 років - недивлячись що всі дівчата почали фарбуватися ще в класі 8-мому, я ж почала це робити тільки в 10-11 класі, мій повсякденний макіяж спочатку складався з гігієнічної помади, туші для вій та чорного олівчика яким я підводила слизову нижніх повік(зараз розумію який це був треш, але тоді мені здавалося що це так круто) 😂 потім вже додалася перша пудра від Eveline, декілька напівпрозорих блисків та підводка (якою я косо криво іноді намагалася малювати стрілки.)))

17-18 років - на жаль не знайшла фото, це той момент коли я зробила фатальну помилку та за надто вискубла свої брови🙈 до слова які я досі відрощую)

20-21 - тут вже я пішла в усі тяжкі, почала фарбувати волосся, брови, користуватися тональним, матові помади, більш менш нормальні стрілки))

23 роки - тут мене знов кинуло у мінімалізм, bb крем, кремові ніжно рожеві помади, олівчик для брів, стрілки гелевими тінями від maybeline

26 років - знов таки мінімалізм, бо в рані підйоми о 5 ранку не дуже хотілося сильно фарбуватися тим паче на такій екстремальній роботі як у садочку)))

28 рочків - фарбуюся за настроєм, сьогодні це легкий макіяж, а завтра це може бути червоні губи або яскраві рожеві губи та стрілки. Покладаюся на свій настрій та почуття❤

Дякую що прочитали❤

🌼🌼🌼