Із депресії в нормальну людину ☀️ #showhowitwastomakeupclub

Насправді цей конкурс від Мейкап дав мені час задуматися про те, наскільки сильно я виросла і який шлях пройшла 🔥

Я ненавиділа фотографуватися, вважала себе потворною (і ще 1000 негативних прикметників), мене били вдома і ображали однокласники, була на межі того, щоб накласти на себе руки. Все почало змінюватися, коли стукнуло 18 років.

Мені забороняли творити і робити образи під страхом кари, тому я починала з акварельних фарб і простирадла на тлі, все це робилося в таємниці від батьків, а молодший брат завжди був на шухері 😅😅😅

Мені забороняли творчість і у зовнішньому вигляді теж. Тільки строгий і закритий одяг, відсутність макіяжу, натуральне волосся, про пірсинг і тату взагалі мовчу, простигосподи 🤯

На мій 18 день народження я, як подарунок, випросила маму дозволити мені пофарбуватися в рудий колір (і то не всю голову, ахаха). Після того, як я радісна прийшла додому, на мене вивалився вагон л**на, що тепер я виглядаю як шл**а 🫠

Після чергової сварки, я вночі зібралася з силами і пішла з дому. Почала ходити на терапію. Мій гардероб повністю змінився. Стиль змінився, зникла невпевненість до себе, соціофобія, і я нарешті стала вважати себе красивою. З'явилися перші татуювання, одне на місці колишніх пор***в, як нагадування про те, що я боролася, борюся і боротимуся.

Ось такий 💫 glow up 💫 у мене відбувся. Бажаю тобі бути сильною та вірити в себе. Став серця і підписуйся, а також шукай мене в інших соцмережах! 💛🔥