Latte Make Up

Привіт, красуні!

Вірусний макіяж Latte Make Up нещодавно прямо облетів простір Тік Току, і вже набрав безліч переглядів. Я вирішила сьогодні показати свою версію цього образу, а надихнула мене на це чудовий автор нашого клубу Vikulyk.

І ось її допис на цю тему: https://club.makeup.com.ua/post/16405/

Що ж, чим відрізняється Latte Make Up, від інших коричневих макіяжів? Якщо чесно, я так до кінця і не розібралася, але більшість дівчат використовують матові віддінки, або легкі сатинові (тобто ніяких блискіток і спарклів), без чітких стрілок, та роблять корекцію обличчя, не використовуючи яскравих рум'ян.

Отже, для очей в мене знов палетка Nyx Ultimate Utopia, бо в ній є класні світлі матові, і багато красивих нейтральних карамельних віддінків для розтушовки та затемнення макіяжу.

Далі, улюблений гелевий олівець від Ln Pro, у темно-коричневому віддінку для розтушованої стрілки та слизової.

Туш - Maybelline Colossal Curl Bounce.

Для корекції обличчя, просто шикарний бронзер, який я наношу і на зону рум'ян - TheBalm Desert. Цей продукт став моїм особистим відкриттям цього року.

Хайлайтер у віддінку шампанського Paese (теж топчик).

На губах - гелевий олівчик Lamel і матова помада Glambee.

І ось такий насичений трендовий карамельний смокі готовий.

Для мене, це скоріш, вечірній варіант макіяжу, який чудово підкреслює очі.

Та незважаючи на свою любов до всяких блискіток, саме матові віддінки виглядають якось по-особливому.

Дякую за увагу 😘

Продукти для цього looks

LN Pro Kajal Eye Liner
Paese Wonder Glow Highlighter
Maybelline New York Colossal Curl Bounce
Maybelline New York Instant Eraser Multi-Use Concealer
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Missha Perfect Cover BB Cream SPF42/PA++ Moisturized Complexion