Маленька розпаковка з Мейкап!

Здивувало мене повідомлення від Укрпошти, щто посилка так швидко приїхала. І що ж, я побігла отримувати свої скарби 😺 Перш за все - антисептик Mermade - Birthday Cake для сестрички, у якої скоро День народження. Тож подумалось, що це буде милим доповненням до подарунку. Крем Eveline Clean Your Skin взяла на пробу. Я розповідала в дописах "Історія моєї шкіри", що одного часу користувалась антибактеріальним кремом Eveline, та він справлявся із своєю задачею на відмінно. Знімав запалення, підсушував прищики та трішки "чистив" шкіру. Не знаю, це точно не він - бо як мінімум упаковка не така. Вони або змінили дизайн, або це інакший крем (у того в складі був цинк, якщо не помиляюсь, а тут ніацинамід). Одним словом - хочу підлікувати свої роздратовані плечі, які я наковиряла, а також глянути - що буде з обличчям чоловіка 😃 Ага, я ще той експериментатор.

Ну і останнє - маска від токсинів Sane AHA+PHA+Spirulina 5%. За наводкою знайомої цей засіб - паличка-виручалочка, якщо у вас перед важливою подією вискочив прищик. Що ж, ловлю її на слові та буду тестувати. Детокс мені потрібен як мінімум 😃

Продукти для цього looks

Крем для обличчя
Антисептик для рук
Всі відгуки (4)