Дуже " смачний і ароматний " подарунуовий бокс від" Garnier"

Дуже приємно тестувати продукти в MAKEUP Club !!! Дякую команді MAKEUP Club за такий шикарний подарунок !!! Це просто нереально яскравий смачний ароматний бокс від Garnie!!! ПІсля того як я помила волосся шампунем для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина" , і моє волосся познайомилось з бальзам-ополіскувачем для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина" - волосся стало дуже пишним , струменячим і шовковистим . Аромат був такий сильний , що мій чоловік зробив мені комплимент про мій" анасовий парфум" . Я сама закохалась в цей єкзотичний аромат і пригадала , що десь бачила парфуми в ананасом . Тепер шукаю такі парфуми , бо чоловік обіцяв подарувати . Бо аромат тропічних фруктів прийшовся до смаку , створює настрій - про літній відпочинок, що іскриться гарячою романтичною курортною історію , про " щось веселе , легке , щасливе і безтурботне . Цього досить не вистачає в наш час війни . Тому дуже раджу , навіть для настрою спробувати ці фруктові продукти доглядової косметики . Я ще напишу допис про всі продукти боксу ,як протестую їх всі . Зараз я з задоволення смокую цей подарунуовий бокс від" Garnier" ! Бокс складає :

1.Шампунь для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина"

2. Бальзам-ополіскувач для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина"

3.Маска для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина"

4.Маска 3 в 1 "Папайя", відновлення для пошкодженого волосся

5.Маска 3 в 1 "Банан", живлення для сухого і дуже сухого волосся