Вміст літньої сумочки

Так цікаво розглядати сумочки інших учасниць і їх склад, що я теж поділюся своєю.🤗

По-перше, такої сумки ви ніде і ні в кого не побачите, бо вона виконана на моє індивідуальне замовлення і має унікальні боковинки. 😊 У мене ще є декілька сумок на літо, але ця - фаворит.

По-друге, банани я не люблю і дуже рідко беру з собою, а в цю сумку - ніколи. Втім, не використати його у цьому флешмобі просто неможливо, та і кадр треба було чимось заповнити.😄

В принципі, це було все цікаве, бо наповнення мінімалістичне. На відео:

  1. Сонцезахисні окуляри з поляризацією. Спробувавши колись такі, інші просто не сприймаю.😎
  2. Ключі з нецікавим брелоком, бо цікавий на днях розсипався.😄
  3. Гаманець українського бренду виробів з натуральної шкіри VIF . Якби згадала, то написала б про цей бренд в #madeinukraine, оскільки маю від нього ще сумку і босоніжки, якістю яких дуже задоволена.🥰
  4. Футляр з прокладками, ватними дисками і паличками.
  5. Якісь чеки😂, ну от в кожній сумці вони у мене валяються.
  6. Літом в усіх моїх сумках є пара пластирів, виручали не раз і мене, і подруг, і подруг подруг.👌
  7. Маленька резиночка для волосся, про яку я і забула))
  8. Вологі серветки, що виробляються на Дніпропетровщині і теж могли б потрапити в #madeinukraine, але ніхто про них так і не згадав.🤦‍♀️

Іноді у сумочці може з'явитися компактне люстерко, бальзам або помада для губ. Парфуми з собою ніколи не беру, а от над перцевим балончиком всерйоз розмірковую.🤔 Дякую Strange Love за ідею ❤️

Продукти для цього looks