Що в моїй сумочці?

Раз пішов такий тренд, то і я долучаюсь залюбки!

Звичайно ж, вміст моєї сумки може змінюватись в залежності від цілі походу. Але власне сьогодні це виглядає так: обов'язково з собою завжди беру гаманець [або міні-гаманець, практично кардхолдер, бо для малої сумки це краще], ключі, антисептик, бальзам для губ, вологі серветки [зазвичай ще сухі, все забуваю покласти в останні дні], пластирі на всякий випадок, сонцезахисні окуляри, жуйки з м'ятним смаком, квиточки на трамвай 😹 ну і в секретній кишенці завжди є прокладка, також на всяк випадок, бо "гості" можуть прийти коли їх не чекаєш. Перед виходом завжди кидаю в сумку помаду, якою щойно намалювалась; та деколи можу не витягати помади тижнями - і їх там може бути кілька 😺 Сьогодні знайшлась моя улюблена лімітка Мейбеллін х Джиджи Хадід. Ну і, звичайно, в сумочку ще вміщається два телефони. Так, у мене їх аж два, але зазвичай беру один, яким робила дані фото. Деколи ще беру дзеркальце, щоб поправити макіяж губ, воно у мене таке компактне з ведмежатком. Ну і доволі часто ще був еко-пакетик, тільки тепер у мене новий, який доволі важко туди запихнути. Якщо я раптом беру більшу сумку - то там вже влізає кілька пакетиків у пакетиках. Куди ж без них 🤌🏻

Що ж, а завдяки дописам дівчат зрозуміла, що мені слід задуматись над придбанням перцевого балончику для самозахисту. Точно лишнім не буде 🙏🏻