Мої б'юті та НЕ б'юті покупки 🛍️😁

Деякі товари купляла оффлайн, а дещо придбала онлайн

▫️Почну с б'юті покупок:

1. Тканинні масочки Iceland - персик 🍑 та авокадо 🥑. В мене ще є з лічі та мангостаном.

2. Гель для душу від Johnson's з олією мигдаля та ши. Колись брала в меншому форматі, зараз вирішила взяти більший, аромат на осінь 👍🏻

3. Резиночки для волосся з оксамитової тканини 😍 (їх було 3 шт. мама вже одну віджала 😄) були в різних відтінках і навіть з візерунками, я чомусь взяла однотонні, коричневі 🤔 Але мені подобаються 👌🏻

4. Знаменитий SOS крем від Eveline, скоро стане прохолодніше, тому надіюся, що він буде рятувати сухі ділянки шкіри 💪🏻

5. Станки для гоління Gillette Simply Venus, найулюбленіши з усіх що я колись пробувала. Коли замовляю, беру одразу велику упаковку (6 шт)

6. Серветки косметичні "Своя Лінія" 150 шт. Вже вдруге беру, мені подобається якість, такі м'які для шкіри обличчя 🥰 Використовую їх замість рушника, прибираю з обличчя зайву вологу після вмивання 🙌🏻

▫️Тепер не б'юті але також необхідне 😁

1. Кондиціонер-ополіскувач "Цвітіння вишні" з мікрокапсулами. Недавно побачила на просторах інтернету цю новинку від польського бренду. Вирішила спробувати. Все одно в мене нещодавно закінчився кондиціонер від Lenor, потрібна була заміна та і взагалі хотілося спробувати щось нове.

2. Засіб для миття посуду Wash & Free з ароматом суниці 🍓 Давно на нього дивилася і вирішила спробувати, бюджетний, цікаво яким буде по ефективності 🧤

Ось такі покупки в мене були. Пробували щось з цього? Якими були ваші останні б'юті та НЕ б'юті покупки?😌