Найдорожче/найдешевше

Привіт!

Перебирала я от це свою косметичку І вирішіла огледіти скільки ж я витратила на неї коштів...

Через деякий час я зрозуміла, що цю цифру треба зтерти з памяті і в жодному разі ніде не публікувати. І чоловіку тим більш ніколи не казати 🥹😂

Тому обрала найдорожчий засіб і найдешевший на поличці, але з умовою найвищої якості та користі для себе!

Найдешевшим, але найякіснішим виявилась маска від українського бренду Lapush! Чорна, глиняна маска, яка дає ніект не гірший ніж elemis!

Огояд маски і найкращі рекомендації для неї https://club.makeup.com.ua/post/9568/

Також, раджу звернути увагу і на інші з цієї сері ї. Взагалі цей бренд чудовий 💙

А от найдорожчий засіб на поличці - це парфуми majda. Близько 10 тис. І кожна крапля для мене на вагу золота. Більш східного, казкового, чарівного аромату я не відчувала на собі. Малознайомий, не дуже поширений, аромат ладану, церкви, спокуси і темної томної димки та приглушеного світла. Для мене це вишукано, дорого, недоступно.. з якимись особистими фантазіями. Makeup! Додайте цей аромат на онлайн поличку 🥹❤️

А що у вас найдорожче/найдешевше, але повністю виправдане з покупок косметичних?

Продукти для цього looks