Обожнюю отримувати подарунки 🍊🧡


Склад набору:
Сироватка для надання сяяння шкірі обличчя - L'Oreal Paris Revitalift Clinical Vitamin C
Сироватка Ревіталіфт Клінікал з 12% концентрацією вітаміну С, а також вмістом вітаміну Е та саліцилової кислоти, сприяє помітній корекції перших вікових ознак змін шкіри: надає більш рівний тон шкіри, сприяє звуженню пор та розгладженню дрібних зморшок. 


Мені буде цікаво тестити цю сироватку , адже в арсеналі маю вже одну з вітаміном С 10% і результат мені подобається ! Поглянемо на що здатен Loreal !🍊🧡


Тканинна маска для надання сяяння шкірі обличчя - L'Oreal Paris Revitalift Clinical Vitamin C
Тканинна маска для надання сяяння шкірі обличчя збагачена вітаміном С* та саліциловою кислотою. Тканинна маска Ревіталіфт Вітамін С сприяє розгладженню текстури шкіри, надає більший однорідний тон, сприяє звуженню пор та розгладженню дрібних зморшок. Глибоко зволожує шкіру.


Я вже писала, що до тканинних масок байдуже відношусь. Якось не траплялася на шляху мені жодна в видимим ефектом. Тож ! Буду прискіплива💃 Доречі, ця маска , єдиний товар з усієї лінійки, який виготовляється в Китаї🍊🧡


Пінка для очищення шкіри обличчя - L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C Cleanser
Пінка із вмістом Вітаміну С та саліцилової кислоти. Ефективний ексфоліант, що сприяє зменшенню пор та більш гладенькій текстурі шкіри. Антиоксидант, який сприяє посиленню сяяння шкіри. Видимий результат вже після першого застосування.


Це буде моя перша пінка для вмивання . І мені досить цікаво, як приємна текстура відображається на відчуттях на шкірі 🍊🧡


Флюїд для захисту обличчя від ознак фотостаріння з дуже високим ступенем захисту SPF 50+ - L'Oreal Paris Revitalift Clinical SPF50+ Anti-UV Fluid
ФЛЮЇД ІЗ СТУПЕНЕМ ЗАХИСТУ SPF 50+. Містить вітамін С*,  вітамін Е та гіалуронову кислоту. Ультра-легка, нежирна, не липка текстура, не закупорює пори. Має високий рівень захисту SPF 50+. Сприяє запобіганню фотостаріння, сприяє зменшенню пігментних плям на шкірі, сприяє зменшенню дрібних зморшок, підходить як основа під макіяж. 

Флюід мене зацікавив . Маю в косметичці флюід SPF 50+ від La Roche-Posay , тож цікаво буде порівняти ці дві невагомі захисні штучки 🍊🧡

Продукти для цього looks