Полуничний настрій 🍓

Привіт , красуні 🎀
З кожним днем я все більше і більше занурююсь у світ б'ютіголізму ! Боюсь, що вже маю залежність 😝
У мене так багато нових покупочок , не враховуючи 3х подарункових боксів, про які треба теж зробити дописи 🎁, що я не знаю чи встигну до Нового Року про все це розповісти 😃 Але я постараюсь , обіцяю ❤️
Сьогодні я створила незвичний для мене мейк з полуничним смаком 🍓
🪄Для мейку я використала флюід від La Roche SPF 50 + . На нього досить непогано лягають основи!🪄 Далі мій улюблений зелений СС крем проти почервонінь від Flomar . Він вирівнює тон обличчя та приховує червоненькі недоліки.🪄 ВВ крем від Maybelline сатиновий фініш , я його таки приручила ! Не скажу , що він ідеально перекриває недоліки , але на те він і ВВ - підрівнює тон і зволожує . Легенький , літній , сяючий фініш . 🪄Пудра Fit me також від Maybelline .🪄 Рум'яна від Alterra. Люблю їх за красивий вигляд і ніжну текстуру. 🪄Карандаш для губ Golden Rose , йому вже дуже багато , але такий він улюбленець ❤️ 🪄Блиск для губ від Flomar 🌸 Не розтікається, має м'ятний пощіпуючий ефект. Губи з ним такі соковиті 🤤 🪄Тіні з Аліку. Не перестаю ними тішитись. Таке яскраве різнобарв'я і гліттер в додачу . Стільки всього можна з ними створити 😍 Буду й надалі експериментувати 😏

P.S : з полуничним настроєм поїхала зустрічати свекруху 😎🍓

Продукти для цього looks