Аромат білого напівсолодкого 😏🥂

Цей аромат в мене з'явився на початку минулого року (це була новинка бренду). Замовляла його онлайн, наосліп суто по композиції (ох зацікавила вона мене 😏🍾). І спочатку він мені взагалі щось не зайшов 🤪 здався якимось насиченим і більше як унісекс. Тільки через ~ пів року він прийшов мені до вподоби 🥰

Аромат Kavana Green 💚 створений Харківською фабрикою "Аромат" (в них окрім ароматів є ще доглядові засоби для жінок, чоловіків та дитячі доглядові засоби). В колекції Kavana всього три аромати: Green💚, Pink💗 та Blue 💙

Kavana Green 💚
🔸Об'єм 50 мл (ціна дуже бюджетна ~150-200 грн)
🔸Обширне розпилення


Початкові ноти: шампанське, абрикос, чорна бузина та чорна орхідея
Кінцеві ноти: збиті вершки, червоне дерево, чорне дерево

Аромат свіжої бузини, білого ігристого (напівсолодкого), трошки збитих вершків і якісь цікаві квіткові ноти. Виробник вказує на чорну орхідею у композиції, не знаю чи має вона якийсь аромат, але ті що в мене є вдома взагалі нічим не пахнуть 😃 Але квіткові ноти я справді чую, але не можу зрозуміти які саме 🤔

Ну коротше, ось таке поєднання свіжого з солодким післясмаком, мені дуже до вподоби 💞 Аромат бузини, шампанського (або білого напівсолодкого) та великого торту асоціюється в мене зі святом і чимось таким приємним 😌

Стійкість ~ 4-5 годин (буде більше 6-8 годин, якщо нанести на волосся, або на одяг). Шлейф добре відчувається, особливо на початку (якщо пшикнути в кімнаті, вона буде хвилин 30 пахнути 😄).

Якщо ви любите щось подібне за ароматом, раджу спробувати 🎂🥂