Дуже дивний санскрін

Продовжую тестувати санскріни. І знову буду дякувати тих, хто придумав пробники. Якби не ці чудові люди, покупці не дізналися би як про чудові продукти, так і про... не дуже чудові.

Отже, тестуємо з вами D'Alba Waterfull Uv Essence Tone-Up Sun Cream SPF 50+PA+++. Позиціонується як Сонцезахисна есенція з тонувальним ефектом.

Почнемо з плюсів:

1. Легка текстура крему, швидко поглинається.

2. Дає легкий блиск, який можна віднести до природного сіяння шкіри.

А тепер до мінусів:

1. Щодо тонування. Має легкий персиковий відтінок, який на шкірі трансформується. Вибілює дуже шкіру, та має рожевий підтон. Не знаю, як його використовувати влітку, коли вже засмагла шкіра. Бо цей санскрін перекриває засмагу і виглядає як маска. Тому, може на холодний період підійде більше.

2. Забиває пори та підкреслює недоліки. Я маю широкі пори, то цей санскрін їх забив на носі, що виглядає не дуже. Також підкреслив волосяний пушок на обличчі, та вибілив брови 🙄 Особливо погано ліг навколо губ та на підборідді.

3. Хоча сам санскрін швидко вбирається, на відкритому сонці починає відчуватися. З'являється легке печіння.

Якось так.

Додала фото зроблене на вулиці. Не знаю, чи видно, та частина долоні світліша. На обличчі виглядає дуже помітно, якщо наносити так, як треба (2 пальці).

Любові в нас не вийшло.

Продукти для цього looks

Сонцезахисна есенція з тонувальним ефектом
Сонцезахисна есенція з тонувальним ефектом