Slytherin 🐍 Harry Potter ⚡️

Привіт! Сьогодні в прекрасної Demchenko Alina День народження, і я отримала запрошення на неймовірно цікаву вечірку Makeup Club на тему макіяжів у стилі факультетів!

В цьому образі я себе відчула якоюсь злодійкою, наділеною чорною магією. На жаль, я не можу багато написати на цю тему, адже я одна з небагатьох людей, яка не дивилась та не читала Гаррі Поттера. Проте, у створені образу мені допомогла Аліна та моя мама, які є вірними фанатами цього шедевру 🥰

Для макіяжу я використала улюблену зелену палетку пігментів PLouise Stack Em Up - Health is Wealth; срібні рідкі тіні бренду Lucky Chick Beauty та безліч скляних та акрилових стразиків. На губах поєднання рідких помад Golden Rose у відтінках 10 та 37, та контурного олівчика від Eveline у відтінку 26 Runway Plum.

В зеленому кольорі моя сила, тож я неодмінно обрала факультет Слизеринців 🐍😁 Вітаю Алінку з Днем народження! 😘 Усіх благ тобі, а головне - здоров'ячка. Окрема подяка за запрошення на вечірку, я просто кайфую від таких креативних завдань 🥹💚

Продукти для цього looks

Eveline Cosmetics Max Intense Colour
Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick
Maybelline New York Fit Me! Concealer
Anastasia Beverly Hills Powder Bronzer
Набір
Revolution Pro Foundation Drops