У чарівному світі Гаррі Поттера🧙‍♀️

Сьогодні такий чудовий, сонячний день! За вікном грається пожовкле листя каштанів на алейках від кожного прохолодного подиху вітру… ранки бадьорі своєю прохолодою, а дні ще нагадають про літню спеку, що залишилася десь у серпні. В кавʼярнях все більше людей замовляє карамельний лате, ніжний горіховий капучино та ароматний чай!

Значить, прийшов час вмикати Гаррі Поттера та знову вірити в чудеса! *а що, може силами колективної віри в дива ми начаклуємо разом з Гаррі Поттером нам перемогу?*

Я знаю одну неймовірну фанатку цього чудового фільму та книги, у якої сьогодні День Народження! І саме вона Demchenko Alina надихнула мене окунутися в цей чудовий фантастичний світ Джоан Роулінг! Вгадайте, куди мене розподілив Сортувальний капелюх?..😄

Алінко, нехай твоє життя буде схожим на казку, розфарбовану всіма кольорами веселки: червоний — це твоє вічне взаємне кохання, оранжевий — теплота дружніх стосунків, жовтий — яскраве сонечко, зелений — спокій і мир у душі, блакитний — чисте безхмарне небо, синій — вірність і чесність, а щоб ти іноді розслаблялась, то нехай час від часу для тебе все буде фіолетове!😅