Бальзам для губ з кокосом 🥥 від TINK

Я справді вважаю, що бальзамів для губ багато не буває 👀 Мені подобається комбінувати бальзами за ароматом, текстурою та навіть формою 😁

На бальзами від TINK бачила багато позитивних відгуків, вирішила і сама спробувати 🤫

Попередньо він знаходився в коробочці на якій можна знайти всю детальну інформацію про засіб.

Сам бальзам знаходиться в стіку, об'ємом 15 мл (доволі великий, вистачить надовго). Взагалі мені подобається такий формат, це зручно у використанні та гігієнічно ❕В нього є дозуючий "носик", який видає необхідну кількість засобу.

Пахне кокосовою стружкою і кокосовою олією 🤤 Поціновувачі кокосу точно оцінять 🥥👌🏻

За кольором молочного відтінку. Текстура ближче до густої, але на губах тане. Він жирненький і добре лягає на губи. На смак до речі трохи солодкуватий 😋 Завдяки маслу ши та олії жожоба добре зволожує губи, розгладжує їх (а саме суху скоринку на губах), захищає губи від вітру та попереджує їх обвітрювання та сухість.

Навіть якщо ви поїсте він ще залишається на губах і продовжує їх зволожувати та захищати 🙌🏻 Липкості не залишає. Мені сподобався 🥥 Хочу ще спробувати бальзам з манго та з гуавою 💋🤤

Продукти для цього looks