Ламінування вій - гроші на вітер чи інвестиція в красу?

Привіт, дівчат 🫶

Відгук хотіла написати відразу після процедури, так як сильно вона мене вразила 🤗

Але вирішила почекати, щоб розповісти вам про стійкість також 😀

Отож, наважилась на процедуру ламінування вій, оскільки часу на макіяж завжди не вистачає, а гарні війки завжди підкреслюють природню красу 😊

Що ж таке ламінування вій? Це косметична процедура, під час якої на вії наноситься спеціальний склад (багатий на вітаміни і амінокислоти), що зміцнює і живить їх. В результаті процедури вії стають візуально довшими, густішими і шовковистими, набувають натурального блиску і ідеальної форми з плавним вигином.

Як все було:

Процедура ламінування зайняла у мене 60 хв;

🟢 спочатку майстер знежирила вії спеціальним засобом;

🟢 потім відділила вії, які ростуть з різних рядів;

🟢 підібрала спеціальні силіконові валики (вони є різних розмірів) , зафіксувала їх на повіках, виклала на них вії;

🟢 нанесла на вії спеціальний засіб;

🟢 наприкінці процедури майстер акуратно прибрала підкладку, ретельно очистила шкіру навколо очей, прибрала залишки клею з простору між віями і дала дзеркало для оцінки результату;

Мої враження:

🟡 загалом процедура приємна, інколи були не зовсім приємні моменти під час "вичісування" вій, але то не критично;

🟡 після процедури візуально вії наче нафарбовані, але дуже якісним засобом, що не утворює грудочки, не склеює вії;

🟡 вони підкручені, ніби їх хтось підкрутив щипцями для завивки;

🟡 виглядають темнішими ніж були до ламінування;

🟡 пружні, тримають форму і не деформуються;

🟡 ефект тримається 3 тижні! Це мене дійсно вразило!

Із мінусів:

🔴 не можна мочити вії 24 години після процедури (24 години не вмиватись, що для мене було проблематично);

🔴 якщо довго спати на одній стороні війки можуть деформуватись і стирчати в різні сторони;

🔴 після кожного вмивання необхідно прочісувати вії, щоб вони гарно лягли, коли висохнуть;

🔴 після 2х тижнів носіння починають погано тримати форму;

🔴 ціна ламінування близько 500 грн;

🔴 обережно алергікам, бо можливий розвиток алергії на складові засобу для ламінування;

Загалом я дуже задоволена результатом і вражена його стійкістю, то ж рекомендую спробувати і вам 😊