Солодкий рожевий: мій перший бальзам-тінт для губ 👄

Привіт :)

Коротко поділюся враженнями про бальзам-тінт для губ GlamBee Fruit Kiss Lip Tint у відтінку 02 ПОЛУНИЦЯ.

Для мене цей засіб виявився справжньою знахідкою. Колір приємний насичено-рожевий. Завдяки цьому продукту, мої губи мають яскравий і виразний вигляд.

Тінт має приємну текстуру: не жирну, не рідку. На губах відчувається досить комфортно, чудово зволожуючи їх.

Зручний розмір, так як можна брати з собою, просто кинувши в сумочку або кишеню. Також на кришечці з внутрішньої сторони є маленьке дзеркало.

Стійкість близько 4 годин.

Об'єм невеличкий, проте досить помірна ціна, тому можна повторювати покупку (на акціях можна взяти за 50-70 грн).

Аромат. На ньому наголошую окремо - він неймовірний! Фруктовий, ягідний, солодкий, а найголовніше - в міру.

Як його використовую я?

1 спосіб. Бальзам-тінт наношу, коли зовсім не хочу фарбувати губи, але хочеться надати легкого відтінку, так як від природи колір взагалі не насичений.

2 спосіб. Наношу бальзам на 5-10 хв, прибираю залишки. Результат - маю рожевий відтінок на губах, проте не дуже насичений. Контур наношу улюбленим гелевим олівцем.

3 спосіб. Наношу контур та повністю заповнюю губи улюбленим олівцем, а на центр губ додаю тінт, трішки розтушовуючи і вуаля - маю крутий градієнт.

Обожнюю цей продукт передусім за зволоження ❤️

А ви маєте тінт? Як ставитесь до косметичних продуктів такого типу? 🌸